Pierwszy wpis na blogu pojawił się w 2011 roku, a więc trochę czasu już minęło. Przez ten czas udało mi się stworzyć blisko sto artykułów, w tym cykle o wzorcach projektowych, Google Maps i najnowsze dzieło – (Nie)bezpieczny kod. Aktualnie mój blog jest jednym z czołowych blogów o programowaniu w Polsce – pod wieloma hasłami jestem w TOP3 w wynikach Google :) Poza tym ma dość sporą grupę stałych czytelników.

Formy współpracy

Jestem otwarty na różne formy współpracy. Mogą być między innymi:

  • konkursy sponsorowane
  • recenzje produktów i usług
  • wpisy na blogu
  • baner reklamowy

Jednym z najważniejszych warunków współpracy jest powiązanie z tematyką bloga (programowanie, tworzenie stron, IT, marketing). W związku z tym odpada promowane np. leków wszelkiej maści, kosmetyków itd :). Inną istotną kwestią jest dla mnie korzyść dla czytelników – przy podejmowaniu decyzji o współpracy będę brał ją pod uwagę.

Statystyki bloga

Wykres odwiedzin w okresie styczeń – luty 2015. Staytsyki bloga lukasz-socha.pl w Google Analytics

Ilością wejść na stronę z pewnością nie jestem w stanie konkurować z blogami modowymi, czy kulinarnymi. Mimo dość ograniczonej grupy odbiorców (programistów w Polsce nie ma aż tak wielu) blog odwiedza średnio 4 000 użytkowników miesięcznie! Jest to satysfakcjonująca grupa czytelników :)

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą ze mną zapraszam do kontaktu.